Акцією до Дня закоханих в Інтер Атлетиці скористались понад півтисячі лучан

Усі закохані пари, що у День св. Валентина  завітали до будь-якого фітнес-центру мережі, мали змогу придбати акційний місячний абонемент лише за 14 гривень.

Загальна кількість охочих взяти участь у акції перевершила всі сподівання:  місячний абонемент  за суперціною придбали 518 лучан! Це означає, що у нас є здорова молодь, яка хоче займатись і проводити змістовно свій час в «Інтер Атлетиці».

Ми вдячні містянам за  колосальну  довіру до нашої мережі  − сподіваємося, що вам сподобається займатись у фітнес-центрах «Інтер Атлетики».  Нагадуємо, що щасливі власники абонементів згідно з умовами акції можуть скористатись УСІМА сервісами нашої мережі  в будь якій точці міста Луцьк!

«Інтер Атлетика» і надалі буде проводити Чесні Акції для своїх клієнтів, роблячи спорт ближчим та доступнішим для кожного. Тому стежте за нашими новинами та оголошеннями.

Крім цього, запрошуємо усіх скористатись великою кількістю якісних сервісів, які надає мережа фітнес-клубів «Інтер Атлетика». Живіть активно разом з нами!

валентинка-Untitled-1-(1)