Акція «Операція реанімація» допоможе усім займатися у мережі «Інтер Атлетика»

Чи бувало у вас таке, що придбавши абонемент до спортзалу, ви розчаровувалися у ньому й брали під сумнів професіоналізм тренерів? Однак придбаний абонемент змушував продовжувати відвідувати такий заклад? Тепер це у минулому. В рамках акції «Операція реанімація» ви отримаєте можливість змінити спортивний заклад абсолютно безкоштовно!

reanimation-inter-atletika-2

Тож мережа фітнес-клубів «Інтер Атлетика» в рамках інноваційної акції «Операція реанімація» пропонує замінити діючий абонемент будь якого спортивного залу на новий! При цьому варто зауважити, що новий абонемент від мережі «Інтер Атлетика» надаватиме можливість скористатися таким самим спектром послуг, як і раніше придбаний абонемент.

Головною умовою для виконання акції є придбання абонементу мережі «Інтер Атлетика» на подальший період (наступний місяць чи рік). Однак на цьому переваги акції не закінчуються, адже якщо ви вирішите придбати річний абонемент, то додатково отримаєте 300 грн знижку!

Тож кроки участі у акції наступні:

  1. Відшукайте свій діючий абонемент до спортивного закладу, який не плануєте більше відвідувати.
  2. Завітайте до будь якого закладу мережі «Інтер Атлетика».
  3. Обміняйте старий абонемент іншого закладу на відповідний абонемент від мережі «Інтер Атлетика».
  4. Придбайте місячний або річний абонемент мережі «Інтер Атлетика» (за умови придбання річного абонементу ви отримуєте 300 грн знижки).
  5. Перейдіть до тренувань й пересвідчиться у високому рівні послуг «Інтер Атлетика».

Варто зауважити, що акція діятиме до 07.01.2017