Чому варто займатися Pole Dance?

Сьогодні в Україні цей напрямок фітнесу набирає все більшої популярності. Не залишається осторонь і лідер фітнес-центрів Луцька «Інтер Атлетика» – тут для охочих позайматись створили спеціальну студію, у якій з вами працюватимуть найкращі тренери міста.

Яку користь має Pole Dance?

Варто зазначити, що він поєднує у собі елементи акробатики, хореографії та гімнастики. Тренери радять займатись танцем на пілоні, жінкам, які мають проблеми з поставою (сутуляться), оскільки він чудово впливає на м’язи та суглоби. Також такі заняття будуть дуже корисними для вашої фігури -це чудовий тренажер для пресу, рук, ніг та спини.  Саме Pole Dance дозволить почуватися більш розкутою, навчить гарно рухатись та покращить вашу розтяжку.

Також жінки, які займаються на пілоні, можуть похизуватися ще й  гарною фігурою, оскільки під час таких занять спалюється велика кількість калорій, а м’язи підтягуються. Окрім того, вам не буде нудто на заняттях, ви будете танцювати та виконувати різноманітні вправи, які приноситимуть не лише задоволення, а й користь.

Кому підійдуть танці на пілоні?

Багато людей думають про те, що для занять Pole Dance треба мати хорошу фізичну підготовку. Звичайно, якщо вона у вас є, то це буде перевагою, однак, жінки, які не займались до цього спортом, також можуть спробувати свої сили та позайматись на пілоні. Також підходить таке заняття людям з різним зростом та комплектацією. Не має тут і вікових обмежень, все залежить від вашого бажання бути гарною.

Також новачки повинні пам’ятати, що не все вдається з першого разу, однак, ваша впертість та старання можуть дати хороший результат вже на 5-6 занятті. Цей вид тренувань виховує витривалість,  тому перш ніж почати заняття, спробуйте набратись терпіння і вперто повторюйте усі вправи. Ваші старання не будуть даремними!

Щоб відчути себе пластичною в середньому потрібно від 2 до 3 місяців. За такий період часу зникає не лише страх висоти, а й починають вдаватися вправи та різноманітні елементи.

Отож, якщо ви давно мріяли записатися на тренування з Pole Dance, то у вас є така змога.  У Луцьку мережа фітнес-клубів «Інтер Атлетика» пропонує заняття всього за 350-450 гривень на місяць.