«Інтер Атлетика» дарує своїм відвідувачам безкоштовний медичний захист

Untitled-design-81Провідна спортивна мережа м. Луцька «Інтер Атлетика» святкує своє 15-річчя від дня відкриття першого фітнес-центру. Тож з цієї нагоди на вас чекають приємні сюрпризи. Цього разу стартує спільна із ГО «Лікарняна каса «Допоможемо собі» партнерська програма «Медичний захист». В її рамках усі відвідувачі мережі в якості подарунка отримають безкоштовний медичний захист.

Тож усім відвідувачам, які перебувають у закладах мережі⃰, надається відповідний медичний захист та гарантується надання необхідної допомоги у ряді медичних закладів⃰⃰ ⃰ абсолютно безкоштовно.

Крім того, при бажанні отримати повноцінний індивідуальний медичний захист себе та членів своєї родини в Лікарняній касі «Допоможемо собі», ви зможете звернутися до адміністраторів мережі «Інтер Атлетика». Вони нададуть вичерпну інформацію та допоможуть оформити відповідну заяву.

«Інтер Атлетика»: ми турбуємося про своїх клієнтів.

 

⃰ при виникненні непередбачуваних обставин, зверніться до адміністратора закладу, аби він міг зафіксувати подію;

⃰ ⃰ дізнатися більше про систему медичного захисту та перелік закладів, в яких надається допомога, ви можете на офіційному сайті ГО «Лікарняна каса «Допоможемо собі», а також у адміністраторів мережі «Інтер Атлетика».