Мережа фітнес-центрів “Інтер Атлетика” дає можливості розвиватися!

Збірна Волині із черлідингу була введена до складу збірної команд України для участі в чемпіонаті Європи у м. Гертогенбос (Нідерланди), який відбувся 30 червня – 01 липня цього року. До збірної входили жителі не лише із м. Луцьк, а й м. Ківерці та м. Нововолинськ. Дівчата виступали в номінації Masters Pom Dance. На чолі команди була Венера Кренделєва, яка є президентом ГО “ВФАФ мережі фітнес-центрів Інтер Атлетика”, головним координатором мережі, а також старшим викладачем кафедри фітнесу та рекреації СНУ ім. Лесі Українки. Цікаво те, що у склад команди входили жінки різного віку, від 30 до 63 років.

Ділившись враженнями, Венера зазначила, що чудово, коли кожна жінка, незважаючи на статус, свій вік, свою посаду на роботі, може прийти у зал, працювати над собою та мати можливості для розвитку! До поїздки у Нідерланди команда під назвою “Venera” показали себе на чемпіонаті України, кубку України та кубку ReD Foxes, вони зуміли зацікавити журі та пройти на найвищий етап – чемпіонат Європи. Підготовка була важкою та атмосферною, потрібно було відповідати європейському рівню, враховувати всі правила та вимоги стосовно синхронності, естетики, відповідності рухів віку учасниць. Вразило те, що відчувалася синергія, підтримка один одного кожною країною, позитивна енергетика та запальні команди надавали впевненості.

Венера каже, що такі змагання дають можливість кожному з нас відчувати самоповагу та гордість. До того ж, це чудовий відпочинок, нова країна, цікаві прогулянки, подорожі, це те, що любить кожен, а коли відбувається поєднання із спортом, то взагалі душа повинна радіти.

На фітнес до Венери може ходити кожен, якщо вас зацікавило, то пишіть нам і ми обов’язково дамо контакти 😊

Друзі, досвід показує, що потрібно добиватися своїх цілей, постійно розвиватися. Робіть це разом із мережою фітнес-центрів Інтер Атлетика, у нас працюють професійні тренери, які допоможуть вам відчути не лише зовнішню, а й внутрішню гармонію та досягнути успіху. Як бачите, все можливо!

DSC_0203
DSC_0164
3
7
2
DSC_0451
DSC_0046