Наші «Volyn strength» показують вражаючі результати!

На минулих вихідних у Коломиї зібралося чимало спортсменів, які приїхали позмагатися за кубок України з пауерліфтингу, а також стати переможцями Чемпіонату України серед студентів вищих навчальних закладів. Луцьк на змаганнях представляла команда «Volyn strength» від мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика». Супроводжував спортсменок заслужений тренер Олег Хом’як.

Результати змагань досить порадували:

Ірина Воробйова виборола кубок України у ваговій категорії до 63 кілограм з результатом 400 кг у сумі триборства.

Оксана Гронович стала абсолютною чемпіонкою цих змагань й із результатом – 340 кг у сумі триборства виборола золото Чемпіонату серед студентів ВНЗ у ваговій категорії до 52 кг. У становій тязі Оксані вдалось перевершити саму себе. Дівчина перевищила свій же національний рекорд на 7,5 кг, зафіксувавши у третій спробі 157,5кг! На жаль, ранг змагань не дозволяв встановлювати рекорди України.

Марія Ройко в цій же вазі здобула срібло з сумою 285 кг.

Юлія Осіїк зафіксувала 315 кг та стала бронзовою призеркою чемпіонату у категорії до 63 кг.

Софія Бабіляс показала результат 265 кг та посіла 5 місце в категорії до 57 кг.

«Порівняно з попередніми змаганнями всі дівчата підвищили власні результати, але виступили на тверду «четвірочку». Адже через деякі технічні помилки вони не зуміли показати весь максимум, на який були готові. Хоча, можливо, я занадто вимогливий, адже ніколи не був задоволений результатом на всі 100 %. Ейфорія від перемог проходить досить швидко, і залишається лише ціль, яка попереду, і робота над помилками», – ділиться враженнями від пройдених змагань тренер спортсменок Олег Хом’як.