Послуги

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна ( кабіна ) була винайдена відомим японським доктором Tadashi Ishikawa . Вона отримала популярність на Заході більше 10 років тому (тільки в Європі продається 30000 інфрачервоних кабін на рік). На російському ринку інфрачервоні кабіни з’явилися відносно недавно, проте їх популярність серед населення неухильно зростає. Вони використовуються як в лікувальних установах, фітнес -центрах, салонах краси, так і в домашніх умовах.

Для чого потрібен масаж та його користь

Масаж, мабуть, найдревніший метод лікування, відомий ще з третього тисячоліття до н.е., це водночас і приємна процедура, що зціляє тіло і душу. Давним-давно, коли не існувало ні таблеток, ні лікарень, для лікування застосовували саме масаж.

Профілактор Євмінова

Методика Євмінова побудована за принципом догляду за хребтом протягом усього життя . Ця методика та спеціальний ортопедичний пристрій – профілактор Євмінова – дає можливість попереджати і позбавлятися від порушення постави,  сколіотичної хвороби,  різних проявів остеохондрозу – гриж дисків, радикуліту та інших .

Персональний тренер

Персональні тренування приносять більш ефективний та швидкий результат, адже тренер врахує всі особливості Вашого організму, не давши Вам нанести шкоду понаднормовими заняттями чи не правильно підібраним навантаженням. Як часто буває на практиці, люди, бажаючи досягти швидше поставленої цілі, не враховують навантаження, а займаються до виснаження. В результаті отримують міні травми, такі як вивихи, розтягнення м’язів, забої, що супроводжуються сильним болем і вимагають на деякий час припинення занять.