Що таке інфрачервона сауна та чому варто її відвідати?

Інфрачервона сауна  – це спеціальне приміщення, у якому людське тіло перебуває під дією інфрачервоних випромінювачів. Зроблена така конструкція з натуральної деревини, аби під час перебування в ній на особу діяли лише натуральні, корисні елементи. Так, у сауні в повітря виділяються фітонциди, які вбивають та пригнічують зростання хвороботворних бактерій.

У  кабіні зазвичай температура повітря сягає 38-45 градусів. Тому тіло людини активно прогрівається зсередини, що дуже корисно для організму. Інфрачервоні промені є природними елементами, тому не варто боятися, що вони можуть бути шкідливими.  При цьому перебування у такого роду сауні не дає великого навантаження на серце, а просто дозволяє людині пітніти. Під час такого процесу з організму виводяться шлаки та інші шкідливі елементи.

Кому обов’язково варто побувати у інфрачервоній сауні?

Якщо у вас проблеми з серцево-судинною системою, розлади сечової, імунної, нервової систем, вам варто завітати до такої кабіни. Процедури допоможуть нормалізувати тиск та покращити кровообіг. Також впливає інфрачервона сауна на покращення пам’яті та діяльності мозку. Там прогріваються тканини, м’язи, кістки, органи та суглоби. Завдяки цьому поліпшується живлення м’язів, та всі тканини активно насичуються киснем.

Варто відвідати інфрачервону сауну після важкого робочого дня, оскільки вона допоможе впоратися з втомою та зняти напругу. Такі процедури додадуть бадьорості та енергії на весь день. Окрім того, користь такої сауни в тому, що ваш організм стане більш стійким до захворювань, у нього підвищиться здатність боротьби з вірусами та інфекціями.

Кому не варто грітися під інфрачервоним промінням?

Не можна відвідувати сауну людям, у яких підозра на наявність пухлин. Гострі захворювання, що супроводжуються високими температурами, теж не дозволяють бути під інфрачервоним промінням. Також, якщо у вас такі захворювання, як туберкульоз, хронічний алкоголізм, кахексія, атеросклероз, то вам не варто відвідувати інфрачервону сауну. Цукровий діабет та схильність до профузних кровотеч  – теж є протипоказаними. Якщо у вас є іншого роду захворювання, перед відвідуванням сауни, все таки проконсультуйтесь з лікарем. Але, якщо ви витримуєте 20-30 хвилинні прогулянки пішки без погіршення самопочуття, то, скоріше всього, вам можна побувати у такій кабінці.

У Луцьку відвідати інфрачервону сауну та покращити своє самопочуття можна у мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика». Вартує така послуга 50 гривень за 30 хвилин.

Приходьте та відчуйте позитивний ефект уже після першої процедури!