Що таке сквош і у чому його переваги?

Сквош – спортивна гра, яка в останні роки набула популярності в Україні. Однак, у Луцьку  лише в одному закладі можна позайматися цим видом спорту – у мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетиці».

Що таке сквош та як в нього грати?

У сквоші зазвичай беруть участь дві людини. У грі використовуються дві ракетки та маленький резиновий м’ячик, діаметром 4 см.  Гра проходить на спеціальному корті, у якого всі чотири стіни призначені для гри. Подаючи м’ячик, гравець повинен вдарити ним об дальню стіну, а коли він відскакує, другий гравець повинен відбити його і так далі. Також перевагою такої гри є те, що людина в неї може грати сама, тим самим відпрацьовуючи власні удари. Однак, присутність двох гравців додає їй азартності.

Чому варто обрати сквош?

Перш за все, саме ця гра допоможе вам розвинути швидкість реакції, яка є чудовим навиком у повсякденному житті. Гравець ні на секунду не зупиняється, він постійно рухається кортом та приймає спонтанні рішення. Також для цієї гри не потрібно бути професійним спортсменом, для неї підходять люди будь-якого віку та фізичної підготовки. Перші позитивні результати в сквоші можна побачити вже після 10 занять, однак, задоволення ви отримаєте уже після першого з них.

Також за допомогою такої гри можна суттєво схуднути. Оскільки вона дає значне кардіо навантаження. За годину такого заняття можна «спалити» близько 900-1500 калорій. Для того, аби суттєво скинути вагу, треба займатися 2-3 рази на тиждень, саме регулярність допоможе досягнути потрібного результату.

Також сквош можна поєднувати й з заняттями іншого виду спорту. Окрім того, така гра чудово впливає на м’язи ніг та сідниць, що дуже корисно для жіночої аудиторії.

А що найголовніше – під час тренувань також можна «відімкнути» негативні думки і просто насолоджуватись грою.

Отож, якщо ви ще не вирішили яким видом спорту зайнятися, обирайте сквош. Заняття  разом з «Інтер Атлетикою» дозволять вам досягти бажаного результату і завжди бути у формі.