Сквош – гра, що дозволить спалити ще більше калорій

Спалювати калорії із чималим азартом та задоволенням можна! Потрібно лише знайти заняття собі по душі. І сквош з кожним днем у цьому напрямку користується все більшою популярністю.

Ця гра досить проста, цікава й неймовірно ефективна, тож завоювала уже чималу прихильність у всьому світі. При цьому варто зауважити, що гру було віднайдено ще у старій Англії.

Практично усі початківці стверджують, що гра досить схожа із великим тенісом, однак, уже після перших тренувань розумієш, що у ній також ідеально поєднуються настільний теніс, більярд й бадмінтон. При цьому сквош – неймовірно стрімка гра, тож вболівати й безпосередньо брати участь – одне задоволення. Великий темп гри дозволяє всього лиш за годину провести декілька партій й як слід попотіти.

Слід зауважити, що гра є неймовірно корисною. Сквош розвиває фізичну витривалість, гнучкість, покращує координацію, увагу, концентрацію, а також діяльність серцево-судинної та дихальної системи.  Крім того, це хороший метод підтягнути фігуру, адже під час тренування працюють практично усі м’язи. Таким чином годину гри у сквош можна прирівняти до півтора годин степу, двох годин роботи на біговій доріжці чи двох годин гри у великий теніс.

Мережа фітнес-клубів «Інтер Атлетика» надає неймовірну можливість оренди єдиного у Луцьку зала для гри у сквош, а також усього необхідного обладнання. Тож з нами ви зможете зробити свої тренування більш ефективними та приємними.

oh8a8842