У Луцьку проходитиме Відкритий чемпіонат з кросфіту

В рамках заходів, приурочених до Дня міста, 21 серпня, за сприяння Громадської ради при Волинській ОДА та Федерації кросфіту Волинської області, у Луцьку проходитиме Відкритий чемпіонат з кросфіту.

За звання найвитриваліших змагатимуться команди громадського формування «Варта порядку», Патрульної поліції Луцька, спортивного клубу «Щит Любарта», Національної гвардії України та інші [наразі формується перелік].

Мережа фітнес центрів «Інтер Атлетика» виступає одним із спонсорів заходу. Вона бере участь у формуванні призового фонду заходу та забезпечені події необхідним інвентарем.

Суддівську комісію чемпіонату очолить Світлана Пелих – тренер мережі «Інтер Атлетика»; голова Федерації кросфіту Волинської області; майстер спорту України Міжнародного класу з важкої атлетики; багаторазова чемпіонка та призерка Всеукраїнських змагань з важкої атлетики, пауерліфтингу та бодіфітнесу; спеціаліст з фізичного виховання.

Місце проведення чемпіонату: центральний вхід у парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки. Початок о 15:00.

Заявки на участь у чемпіонаті приймаються до 14 серпня за адресою м. Луцьк, Київський майдан, 9, кб. 629 або на електронну поштуgromrada.voda@gmail.com
Контакти для уточнення деталей: (066) 702-30-07 та (068) 980-90-90.c55290b3f72cb56f6d1b9f25bdf0048e3235b4278a427b6776pimgpsh_fullsize_distr

Довідка:

Кросфіт – це екстремальна система загальної фізичної підготовки, заснована на чергуванні, іноді випадковим чином, базових рухів з різних видів спорту (гирьовий спорт, важка атлетика, спортивна гімнастика, веслування, легка атлетика і т. ін.), що виконують з високою інтенсивністю. Така система тренувань підвищує витривалість організму, працездатність дихальної і серцево-судинної системи, гнучкість, координацію, швидкість, тощо. Окрім того, ці вправи допомагають сикнути зайву вагу.