Вивчай іноземну під час тренувань!

Мережа фітнес-клубів «Інтер Атлетика» спільно із ГО «Фундація розвитку громад» підготували ще один неймовірний сюрприз! Тож уже незабаром відвідувачам мережі «Інтер Атлетика» буде запропоновано скористатися можливістю безкоштовного прослуховування аудіо уроків із вивчення іноземної мови.

Як показує світова практика, аудіо уроки є неймовірно ефективними. В шаленому темпі сучасного життя не завжди є час чи можливість прочитати книгу, однак, можна її прослухати. Тож було прийнято рішення надати таку можливість відвідувачам мережі «Інтер Атлетика». Вони зможуть проводити свої тренування ще з більшою користю, адже поки виконуватимуть чергове повторення вправ, у наушниках звучатимуть аудіо уроки із вивчення іноземної. Це дозволить більш раціонально використовувати час й покращити не тільки фізичну форму, а й рівень знань.

«Такий захід став ще однією модернізованою новинкою проекту «Мовне волонтерство» від ГО «Фундація розвитку громад». Наразі ми оцінюємо доцільність такого нововведення для лучан. Тож просимо усіх заповнити відповідну форму яка складається лише із 2 запитань, і відповідно не займе багато вашого часу. У разі висловлення доцільності у реалізації такого проекту, нами буде закуплена необхідна апаратура, а також розроблена система навчання», – розповідають організатори.

Нагадаємо, що проект «Мовне волонтерство» уже практично два роки реалізовується у місті Луцьк. Залишити свою заявку на участь у проекті можна за посиланням.