Волинські пауерліфтери знову завойовують призові місця!

З 25 по 27 січня у м. Коломия проходив Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп. Волинську область вкотре представляє команда «Volyn Strength» від мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика».

На змаганнях наші спортсмени показали чудові результати.

Ройко Марія стала чемпіонкою України серед дівчат віком до 18 років. У своїй ваговій категорії до 52 кг, вона змогла підкорити штангу вагою у 67,5 кг. Крім того вона посіла друге місце в абсолютному заліку серед дівчат.

Осіїк Юлія у ваговій категорії до 57 кг підкорила штангу вагою у 57,5 кг, за що отримала бронзу серед юніорок (до 23 років).

Здробилко Станіслав з ваговою категорією до 83 кг зумів підняти штангу вагою у 177,5 кг. З таким приголомшливим результатом хлопець зайняв друге місце, а от від першого його відділяли лише 2,5 кг.

Попович Валерій у категорії до 59кг посів третю сходинку п’єдесталу з показником у 105 кг.

Воробйова Ірина у змаганнях серед жінок зуміла витиснути штангу у 95 кг у своїй ваговій категорії у 63 кг. Крім того, її було відібрано для участі у Чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи, який відбудеться влітку у Фінляндії.

Чеханюк Вадим у свої 46 років теж показав чудовий результат й завоював срібло. З вагою 85 кг він підняв штангу у 147,5 кг.

Тренером команди виступив Олег Хом’як – Заслужений тренер України з пауерліфтингу, старший тренер мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика», тренер-викладач Волинського регіонального центру інвалідного спорту «Інваспорт».