Підсумки “Новорічної заруби” в Інтер Атлетиці

25 грудня, команда “Volyn strength” в “Новорічній зарубі в становій тязі”, яка проходила у фітнес-центрі “Інтер Атлетика” вияснила хто ж таки найсильніший в абсолютній першості. Формат змагань був не офіційним, тому і розкутість спортсменів та домашня атмосфера додавала драйву!

7 жінок та 6 чоловіків зробили справжнє свято сили.

Підбиття підсумків проходило за формулою Уілкса, яка дозволяє методом не складних підрахунків вирахувати кількість очок відносно власної ваги та піднятої ваги спортсменом, не залежно від вагової категорії.

Отже, серед жінок перше місце здобула Гронович Оксана, Майстер спорту України, Чемпіонка України з класичного пауерліфтингу серед юніорок 2016 р., рекордсменка України у становій тязі! Їй підкорилась вага у 160кг, при власній вазі тіла 53кг! Це на 10 кг більше її ж рекорду України!

Друге місце посіла Осіїк Юлія, КМСУ, срібна призерка Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед дівчат( до 18р.)2016р, Юля здолала штангу вагою 145кг, при своїх 59кг.

Третє місце з результатом у 130кг та власною вагою 59кг виборола Хом’як Наталія, Майстер спорту України з пауерліфтингу та Майстер спорту з важкої атлетики, срібна призерка Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу 2016р.

Серед чоловіків переможцем став Здробилко Станіслав, Майстер спорту, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед юніорів 2016р, чемпіон України серед юніорів 2016р. Стас зумів досить впевнено зафіксувати 260кг, при власній вазі у 83кг.

Друге місце посів Онищук Віталій, КМСУ. 242,5 кг у результаті та 83кг власна вага.

Третім серед чоловіків став Попович Валерій, КМСУ, бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів 2016р. 180кг в активі спортсмена та 58кг власна вага.

Традиційна “Новорічна тяга” вдалась на славу!

Дякуємо компанії виробнику спортивного харчування “Power pro” за цінні подарунки чемпіонам та призерам!
Дуже дякую за шикарні фото Шишкіну Олександру! А професійне відео від Подшивалова Євгена буде трішки пізніше.